Anasayfa >  Çalışma Alanları
Çalışma Alanları

 

İZOLASYON

Ülkemizin artan Enerji ihtiyaçlarının karşılanması, dış enerji bağımlılığının minimuma indirilebilmesi için Enerji alanında, özelliklede ısı kayıplarının minimize edilmesi için izolasyon uygulamalarında, anahtar teslim çözümler sunan firmamız, ısıl hesaplamalar ve uygulamalar ile söktörün öncü firmasıdır.

Enerji sektörü dışında, Petrokimya tesisleri, çimento fabrikaları, seker fabrikaları, Maden işleme tesisleri, savunma ve havacılık sektöründe de tamamlanan projeler ile müşteri memnuniyeti ön planda olarak çalışmalar devam etmektedir.

Özellikle son 10 yıllık dönemde, ülkemizde yatırım yapan yabancı firmalar ile İzolasyon uygulamalarında başarılı projelere imza atılmıştır. Bu kapsamda OMW, RWE, DOOSAN, GE, SIEMENS, VITKOVICE, ELEX, FLS, NOEL-KRC, KAWASAKI, HEAT GROUP gibi yabancı yatırımcıların projeleri bitirilmiştir.

MEKANİK

Ankara fabrikamızda, her türlü Endüstriyel tesis için çelik konstrüksiyon, borulama, eşanjör, endüstriyel baca, HRSG Modülleri, Sondaj ekipmanları gibi ürünlerin tasarım, imalat ve kurulumu yapılmaktadır.

Aylık 500 ton imalat kapasitesi ile kalitede ve zamandan ödün vermeden, firmamız sektörde haklı bir konumda yer almaktadır.
Atık ısı kazanları konusunda firmamız özgün tasarımlar konusunda Tübitak ile yapılan çalışmalarla, özgün ve yerli tasarımlar üzerinde AR-GE faaliyetleri devam etmektedir.

Son 5 yıllık dönemde Jeotermal Enerji Santralleri konusunda, artan yatırımlardan dolayı, firmamız özgün Sondajcılık ekipmanları tasarım ve üretiminde sektöre hizmet etmektedir. Bu alanda özgün, Mixing Tanklar, Suction Tanklar, Degazörler, Isı değiştiricleri, Çimento Siloları, Tij boxlar gibi gerekli olan tüm sektörlere cevap vermektedir.
 

 
Copyright © 2015 İstaş Teknolojik

Ceyhun Atuf Kansu Cad. No:145/14 Balgat/ANKARA
Telefon: +90 312 472 35 47 Fax: +90 312 472 35 48
info@istasteknolojik.com.tr
Fabrika: Modern Keresteciler Sanayi Sitesi, 2. Cadde No: 56 Saray, Kazan ANKARA